Na co dzień z wielką chęcią, przyjemnością i pasją zajmujemy się dystrybucją markowych części samochodowych do pojazdów osobowych, dostawczych i ciężarowych oraz coraz częściej do pojazdów rolniczych oraz wodnych jednostek pływających.Woko jest polską firmą która powstała na bazie wiedzy i umiejętności ludzi, którzy przez wiele lat z ogromną pasją, zaangażowaniem i poświęceniem zdobywali doświadczenie w firmach z branży zarówno przemysłowej jak i motoryzacyjnej. Nasza wielka determinacja sprawiła, iż stawiamy zawsze na pierwszym miejscu zadowolenie obecnych jak i nowych klientów z świadczonych przez Nas usług i towarów które zawsze pochodzą z legalnych i sprawdzonych źródeł.

Nasze wieloletnie doświadczenie zdobyte w kontaktach z ogromną grupą firm z branży motoryzacyjnej zarówno w Polsce jak i Europie zachodniej oraz klientów indywidualnych z Naszego regionu i nie tylko daje Nam szerokie perspektywy do bacznych obserwacji i zmieniających się potrzeb klientów na nowe innowacyjne rozwiązania, dzięki temu pozwoliło to Nam na stworzenie nowej jakości świadczonych usług oraz dostosowanie towarów do najwyższej jakości użytych do ich produkcji materiałów i co ważne z obniżonym do minimum czasem oczekiwania na dany produkt/referencję.

Źródłem Naszego sukcesu od początku istnienia firmy jest doskonała jakość produktów, atrakcyjny poziom cen, dostosowany do realiów rynkowych, a także ciągłe poszerzanie i uzupełnianie oferty. Osiągamy to poprzez staranny i w pełni przemyślany dobór elementów eksploatacyjnych do państwa samochodu

Działamy i prężnie rozwijamy się na polskim rynku od 2010 roku. Kładziemy ogromny nacisk na to aby klient był w pełni zadowolony z Naszych towarów które zawsze pochodzą ze sprawdzonych i legalnych źródeł. Służymy Państwu fachowym doradztwem i pomocą w doborze każdego elementu z gamy motoryzacyjnej.

Każdy potencjalny klient może polegać na naszych produktach, wiedzy a przede wszystkim doświadczeniu które jest nieodzowne w tej dziedzinie.

W swojej ofercie posiadamy ponad 100.000 pozycji asortymentowych dostępnych bezpośrednio z Naszych magazynów. Staramy się każdego dnia, aby oferta była na bieżąco aktualizowana o nowe produkty, które okażą się dla państwa bardzo przydatne a czasami wręcz niezastąpione.

Wszystkie oferowane przez Nas artykuły w tym pełen wachlarz ogólnie dostępnych:

  • Elementów zawieszenia
  • Układów hamulcowych
  • Układów wydechowych
  • Elementów elektronicznych i elektrycznych
  • Filtrów
  • Chemii samochodowej
  • Elementów skrzyń biegów i silnika
  • Oświetlania
  • Klimatyzacji itp.

znajdziecie państwo w stałej sprzedaży w Naszej firmie.

Polecane Państwu produkty cechuje bardzo wysoka jakość. Pochodzą one od najlepszych producentów z całego świata. Gwarantujemy ich jakość, niezawodność i trwałość.  Co z całą pewnością przełoży się na państwa współpracę w przyszłości  z Naszą firmą.

Nasze rozbudowane zaplecze transportowe oraz stały kontakt on-line z naszymi sprawdzonymi i wyselekcjonowanymi dostawcami umożliwia nam ekspresową realizację zamówień. Konkurencyjne ceny pozwalają zawierać coraz więcej kontaktów handlowych.

W nasze produkty zaopatrujemy przede wszystkim hurtownie motoryzacyjne, warsztaty, duże serwisy gwarancyjne jak i pogwarancyjne, firmy transportowe, firmy spedycyjne z flotą pojazdów ciężarowych oraz klientów indywidualnych

Zadowoleni jesteśmy, że odwiedzili Państwo Naszą witrynę – mamy także nadzieję, że przedstawiona oferta spotka się z Waszym zainteresowaniem w przyszłości.

Jesteśmy do Waszej dyspozycji.